preloader

E-commerce

Rozwiązanie na miarę zmieniającego się świata

Czym jest e-commerce?

E-commerce, czyli handel elektroniczny, to jedna z najszybciej rozwijających się form sprzedaży produktów i usług na świecie. Polega ona na kupowaniu i sprzedawaniu towarów przez strony internetowe, bez konieczności bezpośredniego kontaktu pomiędzy kupującym i sprzedającym. Dzięki temu, e-commerce umożliwia wygodne i szybkie dokonywanie transakcji, bez konieczności wychodzenia z domu.

W e-commerce, konsumenci mają dostęp do szerokiej gamy produktów i usług, dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możliwość porównywania cen i produktów na różnych stronach internetowych oraz szybka dostawa do domu, to tylko niektóre z wielu zalet tej formy handlu.

Wiele firm, zarówno małych jak i dużych, coraz częściej decyduje się na sprzedaż swoich produktów i usług online, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb rynku i konsumentów. E-commerce daje też możliwość lepszego zrozumienia potrzeb i preferencji konsumentów, co pozwala na lepsze dostosowywanie oferty.

Sukcesy, porażki i ważne wnioski

Wiele lat doświadczeń

Przez wiele lat działalności zetknęliśmy się z wieloma rozwiązaniami e-commerce. Rozmaite platformy, zarówno instalowane na naszych serwerach jak też dostępne w formacie SaaS, oferowały zróżnicowaną funkcjonalność. Wszystkie jednak obarczone były określonymi ograniczeniami.

Oprogramowanie instalowane na własnym serwerze oznacza zwykle większe możliwości dopasowania do założonych wymagań. Zastosowanie tego rozwiązania wiąże się jednak z koniecznością zapewnienia aktualizacji funkcji i nadzoru nad bezpieczeństwem przetwarzania danych. W rozwiązaniach w modelu SaaS aspekty te leżą po stronie usługodawcy.

Platformy e-commerce dostarczane jako usługa zawierają skończoną listę funkcji i integracji. Ich przewagą są jednak częste i regularne aktualizacje oraz wsparcie ze strony usługodawcy.

Wybory poprzedzone głęboką analizą

Sprawdzone rozwiązania

Przez lata działalności stawialiśmy na różne rozwiązania, nierzadko popełniając błędy, ale zawsze wyciągając z nich wnioski na przyszłość. Nauczyliśmy się, że nie istnieje Święty Graal wśród platform sklepowych, a każda z nich jest dobra na tyle, na ile wypełnia określone na wstępie założenia.

Wieloletnie doświadczenie daje nam legitymację by pomagać Wam w wyborze najlepiej dopasowanych rozwiązań e-commerce. Stawiamy tylko na pewne i sprawdzone oprogramowanie, a w razie potrzeby - nasz zespół jest w stanie stworzyć rozszerzenia funkcjonalne skrojone na miarę Twojego biznesu oraz zintegrować wszystkie Twoje systemy w jedną, sprawnie działającą strukturę.