preloader

Platforma internetowa

Na stronie laptopmarket.pl oferujemy produkty z naszych magazynów dla Klientów B2B / B2C

Centrum Serwisowe

Oferujemy kompleksowy serwis laptopów wszystkich marek, specjalizacja DELL

Opieka i pomoc IT

Zapewniamy informatyczną obsługę firm, outsourceing IT, administracje, helpdesk

Dostarczamy Sprzęt, Technologie I Usługi IT

Grupa SHARKS TRADE Sp. z o.o. to uwieńczenie przeszło 30 lat doświadczeń i pracy zgranego zespołu ludzi oraz podmiotów powiązanych.

Wszystkich łączy pasja do technologii, kompetencje i wzajemne zaangażowanie. Ponadto jesteśmy ludźmi, którzy dzięki doświadczeniu (także porażkach) oraz ciężkiej pracy ( w tym często nad sobą) stali się bardziej odporni, lepiej zorganizowani i skuteczniejsi w realizowaniu potrzeb Klientów.

W czasach których przyszło nam prowadzić biznes staramy się za wszelką cenę kultywować idee wartości niematerialnych , doskonalenia kompetencji i dbałości o najwyższą jakość procesów usługowych, sprzedażowych i gwarancyjnych.

Podziękowania

Lojalność Uczciwość Zaufanie

Chcielibyśmy skierować podziękowania do wszystkich Klientów, członków zespołu, partnerów i firm oraz osób współpracujących, którzy przez te wszystkie lata niezależnie od sytuacji, czy przeciwności - trwają z nami, kultywując te same wartości i podążając drogą po lepsze jutro.

Kogo obsługujemy?

Nasi Klienci

Najważniejsza dla nas jest relacja z Klientem, która stanowi fundament współpracy i opiera się na realizacji wysokiej jakości usług, zaufaniu i wzajemnym szacunku. 
Nie ma znaczenia fakt, czy jesteś osobą prywatną, przedsiębiorcą, prezesem, partnerem, administratorem, itd. ... ważne, abyś był zadowolony z naszej obsługi, która w sposób bezstresowy rozwiązuje twoje problemy i buduje szczerą i obustronną relację na długie lata.

Małe, Średnie Firmy & Partnerzy

Realizacja bieżących potrzeb sprzętowych, serwisowych i doradczych. Sprzedaż B2C i B2B, w tym również w modelu dropshippingu.

Duże Firmy i Korporacje

Dostarczamy z naszego magazynu szybko i skutecznie laptopy poleasingowe, części i akcesoria, a także świadczymy usługi serwisowe polegające na naprawie laptopów. Jesteśmy w stanie elastycznie dopasować realizację pod względem ilościowym i jakościowym do indywidulanych potrzeb i procedur firmy.
Zapewniamy pojedyncze laptopy, jak również całe floty wraz z fachową obsługą gwarancyjną.

Sektor Publiczny

Dostarczamy sprzęt i usługi do placówek edukacyjnych, służby zdrowia, służb mundurowych, urzędów, sądów, agencji rządowych. Realizujemy bieżące dostawy oraz bierzemy udział w dużych postępowaniach przetargowych.

Nasza droga - kilka wybranych etapów

Geneza grupy SHARKS TRADE

 • 1990

  Początek drogi w IT

  Dawno, dawno temu, zanim powstała spółka, przygoda zaczęła się od giełdy komputerowej w Warszawie (czasy Atari i Amigi, potem PC). Kolejnym etapem było zwiększanie kompetencji oraz zdobywanie Klientów, rozpoczęcie importu z USA, a następnie Chin - poparte budową trwałych relacji, z których większość przetrwała próbę czasu. Dzięki tym relacjom pokonaliśmy po drodze recesje, zmiany w przepisach prawnych i podatkowych i inne przeciwności.

 • 2012

  Narodziny idei

  Powstaje pomysł stworzenia podmiotu zrzeszającego dotychczasowe doświadczenia, ludzi i firmy pod jedną marką.

  SHARKS TRADE Sp. z o.o, czyli w wolnym tłumaczeniu „Rekiny handlu” to firma, za którą stoi grupa pasjonatów technologii komputerowych, usług IT i prawa.

 • 2013

  Utworzenie spółki

  Wyznaczenie misji, celów i strategii działania oraz przygotowanie zasobów i kompetencji. Zebranie pod jednym szyldem pozyskanych kontaktów, relacji i autoryzacji.

 • 2014

  Wdrożenia i przygotowania

  W ramach zebranych doświadczeń i spełnienia potrzeb naszych Klientów wdrożyliśmy:

  • system obsługi magazynowej śledzący numery seryjne (działa po dzień dzisiejszy eliminując w 99,5% ryzyko pomyłki oraz usprawniając zwroty i reklamacje)
  • autorski system obsługi zleceń serwisowych RMA (usprawniający pracę serwisu laptopów i obsługę reklamacji)
  • autorski system  produkcji (obsługujący dostawy laptopów poleasingowych wraz ze wszystkimi etapami logistycznymi - od przyjęcia dostawy - do sprzedaży produktu)
 • 2015

  Rozpoczęcie działania

  Spółka przejmuje kwestie importowe oraz staje się operatorem sklepu laptopmarket.pl, a także konta Allegro pod nazwą laptopmarket, które utrzymuje do dziś ze statusem Super Sprzedawcy.

 • 2016

  Przejęcie

  Spółka przejmuje w całości Centrum Serwisowe zajmujące się kompleksowymi naprawami elektroniki, w tym przede wszystkim laptopów.
  Dokonujemy integracji z autorskim systemem RMA, usprawniając procesy i zwiększając wydajność działania w tym obszarze.

 • 2018

  Zmiana platformy sklepu

  Wdrażamy nową platformę sklepu internetowego laptopmarket.pl wraz z autorskimi rozwiązaniami, tj. system ekspertowy wspomagający wyszukanie kompatybilnych produktów.
  Wykonujemy szereg integracji i własnych modyfikacji na platformie.
   

 • 2019

  Autoryzacja partnerska

  Otrzymujemy tytuł partnera marek Mitsu i Movano, który jest jedynie udokumentowaniem faktu wieloletniej współpracy sięgającej początków dystrybutora.

  Ciekawostka: ponieważ jesteśmy nacechowani lojalnością, nigdy w historii nie dopuściliśmy do sprzedaży innej marki zamienników zasilaczy i baterii.

 • 2020

  Wdrożenia i pandemia

  • uruchomienie nowej internetowej platformy sprzedażowej współpracującej z autorskim systemem wyszukiwania kompatybilnych produktów z oferty spółki (dedykowanej wyszukiwarce Google).
  • wdrożenie zewnętrznego systemu zarządzania realizacją zamówień, centralizacja działań, automatyzacje obsługi, oszczędność czasu oraz umożliwi szereg nowych integracji powiązanych.
  • zwiększamy wydajność i realizujemy dodatkowe zapotrzebowanie na laptopy poleasingowe dla szkół i instytucji wywołane pandemią.
  • zachowujemy ciągłość realizacji zamówień i dopracowujemy procedury obsługi bezdotykowej.
 • 2021

  Świat się zmienia

  Świat tak, a my nie - pomimo przerwanych łańcuchów dostaw i problemów spowodowanych pandemią - nadal działamy skutecznie, a napotkane problemy budują nasze doświadczenie.
  Globalne zmiany wpływają na rozpoczęcie procesu pozytywnego przewartościowania celów, ludzi i firm - udoskonalmy misję i obieramy nową drogę.

  Zmieniamy siedzibę spółki - zwiększając powierzchnie magazynowe, szanse na zaparkowanie i integrując się bardziej na przestrzeni open office.

 • 2022

  Autoryzacja partnerska

  • otrzymujemy tytuł autoryzowanego partnera Bitdefender - wiodącego producenta oprogramowania dbającego o bezpieczeństwo danych.
  • wdrażamy na laptopmarket.pl autorski system cyfrowej dystrybucji kluczy licencyjnych dla nowych licencji i kontynuacji.
 • 2023

  Obsługa All-In-One

  W odpowiedzi na potrzeby rynku, zmierzamy w stronę zasady All-In-One, gdzie wkraczamy w obszar doradztwa informatycznego (również na gruncie prawnym), audytów, nadzoru, analizy potrzeb i wdrażaniu rozwiązań – gdzie wszystkie działania skupione są w jednej firmie.
  Klienci wybierający ten sposób współpracy zyskują kompleksowy nadzór nie tylko na wdrożeniami i obsługą IT, ale także indywidualnie dopasowane wsparcie procesów biznesowych w swoich firmach na gruncie nowych technologii.

Film video o firmie SHARKS TRADE Sp. z o.o.

Nowa Era Przemysłowa Wymaga Nowego Podejścia

Nasz zespół nie lubi stać w miejscu, z pasją i determinacją  wciąż  poznajemy nowe technologie, śledzimy trendy, aktualizujemy wiedzę, a także rozwijamy się  w dziedzinach i obszarach:

 • Dystrybucji i sprzedaży
 • Serwisu elektroniki
 • Opieki IT
 • Doradztwa informatycznego
 • Autorskich aplikacji
 • Prawa cywilnego i podatkowego
 • Usług e-commerce
 • Kompleksowych wdrożeń