preloader

Doradztwo

Usługi doradcze z zakresu informatyki i technologii

Doradztwo Informatyczne

Ponad 30 lat doświadczeń pozwala naszemu zespołowi skuteczniej spoglądać na wszystkie kwestie.

Usługi doradztwa informatycznego są świadczone przez specjalistów z branży IT, którzy pomagają  w codziennym zarządzaniu systemami.

Doradcy informatyczni mogą pomóc firmom w wielu różnych aspektach, w tym w doborze niezawodnego i wydajnego sprzętu, tworzeniu i wdrażaniu systemów, optymalizacji procesów biznesowych, przygotowaniu strategii informatycznych, polityce bezpieczeństwa i wielu innych.

Często spotykanym problemem jest  ocena możliwości dobrania właściwego oprogramowania do już wdrożonych systemów lub możliwości jego zastąpienia rozwiązaniem wydajniejszym lub nowocześniejszym.

To doświadczenie i ciągłe doskonalenie w zakresie wiedzy i technologii - zapewnia naszym Klientom przewagi konkurencyjne i pozwala zaoszczędzić czas oraz środki finansowe.

1

Audyty IT

2

Konsultacje

3

Dobór rozwiązań

4

Szkolenia

Doradztwo prawne w informatyce

Doradztwo Prawne W Informatyce

Świadczymy usługi doradcze w zakresie prawnych weryfikacji umów z branży informatycznej, które w bezpieczny sposób zapewniają obustronne porozumienie między stronami dotyczące wszelkich aspektów współpracy.

Umowa określa i doprecyzowuje jej zasady, w tym zakres usług, terminy realizacji, ceny i warunki płatności, a także chroni interesy stron i zapewnia, że obie strony będą przestrzegać swoich zobowiązań.

Podpisywane kontrakty często dotyczą dostawy sprzętu, zakupu lub wdrożenia oprogramowania, usług informatycznych, hostingowych, pozycjonowania (SEO), graficznych, czy programistycznych, niejednokrotnie powiązane z regulaminami i dużymi ilościami załączników.
Treść w nich zawarta nie jest czasem do końca zrozumiała nawet dla działów prawnych, które nie zajmują się na co dzień zagadnieniami związanymi z informatyką.

Umowa powinna również zawierać postanowienia dotyczące ochrony danych i bezpieczeństwa informacji, co jest szczególnie ważne w branży IT.

Masz problem z świadczonymi dla Twojej firmy usługami? Zastanawiasz się jak udowodnić wadę systemu, nieprawidłowe działanie lub nienależyte wykonywanie usług?

Pomożemy przeanalizować przypadek i dobrać odpowiednią procedurę reklamacyjną, mediacyjną lub prawną, która możliwie szybko i skutecznie pozwoli rozwiązać problematyczną sytuacje w sposób ugodowy. Niejednokrotnie już sam fakt pojawienia się w takie sytuacji podmiotu o silnych kompetencjach zmienia sytuację.

Audyty I Szkolenia

Audyt informatyczny to proces, który polega na ocenie systemu informatycznego w firmie, obejmuje wszystkie jego aspekty, w tym sprzęt, oprogramowanie, sieci, bezpieczeństwo i procedury.

Audyt ma również na celu zapewnienie, że system informatyczny jest wydajny, bezpieczny i zgodny z wymaganiami przepisów prawnych.

Szkolenie pracowników z zakresu technologii informatycznych jest niezbędne, aby zapewnić, że pracownicy są w stanie wykonywać swoje obowiązki w sposób efektywny i skuteczny.

Zaczynamy od określenia celów dostosowanych do potrzeb, następnie opracowujemy program, aby dobrane metody w łatwo przyswajalny sposób uzupełniły wymaganą wiedzę pracowników. Kompetencje i świadomość pracowników mają znaczny wpływ na bezpieczeństwo cybernetyczne firmy.