Software house

Usługi programowania dedykowanego wydają się koniecznością, gdy istnieje potrzeba zintegrowania nowego systemu z pozostałymi używanymi w firmie aplikacjami. Ogólnodostępne oprogramowanie nie dają takich możliwości funkcjonalnych. Ważny jest fakt, że aplikacje dedykowane znajdują zastosowanie w coraz większej palecie firm i instytucji, dla których istotny jest brak sztucznych granic i komplikacji przez proste, ograniczone i niedostosowane do potrzeb aplikacje.

W naszej ofercie znajdziecie ERP, Customer Relationship Management CRM, Business Intelligence, Portale korporacyjne, Rich Internet Application RIA, rozwiązania klasy BPM (zwane czasami Workflow).

Wytwarzamy aplikacje internetowe i dostarczamy niestandardowe rozwiązania biznesowe obejmujące szeroki wachlarz usług począwszy od prostych aplikacji wykorzystywanych do zarządzania treścią serwisów www CMS do najbardziej złożonych systemów biznesowych typu Business Intelligence, portali korporacyjnych czy też portali społecznościowych.

Oferujemy niestandardowe usługi z zakresu wytwarzania oprogramowania internetowego, w tym projektowanie interfejsów użytkownika, doradztwo z zakresu doboru oprogramowania, integrację z zewnętrznymi systemami oraz utrzymanie i rozwój oprogramowania.
Projektujemy również aplikacje działające w technologii internetowej, które zainstalowane są na zdalnym serwerze. Sprzedaż polega na wynajmowaniu aplikacji poprzez model SaaS a nie sprzedaży licencji oprogramowania.

Sharks Trade Sp. z o.o.
Przasnyska 6B (klatka "A", 3 piętro)
01-756 Warszawa

Powrót na górę strony