Odbiory osobiste – zasady

Odbiory osobiste – zasady

Szanowni Klienci !
w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy o zapoznanie się z zasadami jakie obecnie obowiązuje przy odbiorach osobistych oraz dostarczaniu zwrotów, reklamacji oraz laptopów do serwisu.


Obowiązkowa maseczka

Obowiązkowa maseczka

Posiadanie poprawnie założonej maseczki w trakcie wizyty w naszej firmie jest obowiązkowe.
Pamiętajmy, że stosowanie się do tego przepisu zwiększa nasze wspólne bezpieczeństwo oraz świadczy o wzajemnym poszanowaniu.


Dezynfekcja rąk

Obowiązkowa dezynfekcja

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, jak również zgodnie z obowiązującymi przepisami udostępniamy na terenie firmy środek do dezynfekcji rąk oraz rękawiczki jednorazowego użytku.


Bezpieczny dystans

Obowiązkowy dystans

W firmie może przebywać w tym samym czasie tylko 1 Klient. 
Pozostali Klienci proszeni są o oczekiwanie poza wejściem do firmy oraz zachowanie odstępu ok. 2m od pozostałych osób. Wejście będzie możliwe dopiero po zakończeniu obsługi i wyjściu wcześniej obsługiwanego Klienta.


Czas obsługi

Czas obsługi i przygotowanie do wizyty

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, jak również z uwagi na fakt, że nie umawiamy Klientów na godziny – prosimy o przygotowanie się do wizyty, w celu załatwienia sprawy w możliwe jak najkrótszym czasie. W tym celu można wcześniej złożyć i opłacić zamówienia oraz wypełnić formularze zgłoszeń serwisowych i reklamacyjnych.

Skorzystaj z odnośnika do formularzy elektronicznych (kliknij w link)

Klienci zainteresowani zakupem mogą wcześniej skorzystać z chatu lub infolinii w celu dobrania i zakupu produktów.


Punk odbiorów i wydań

Punkt odbiorów i wydań produktów

Uprzejmie informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo ograniczono dostęp do ekspozycji i możliwości oglądania produktów. Obecnie firma działa na zasadzie punktu wydań, przyjęć, zwrotów i reklamacji zamówionych produktów oraz laptopów dostarczanych i odbieranych z serwisu. Wszystkich prosimy o wcześniejsze skorzystanie z formularzy zgłoszeniowych, które pozwolą na szybsze i sprawniejsze załatwienie spraw.

Skorzystaj z odnośnika do formularzy elektronicznych (kliknij w link)

Sharks Trade Sp. z o.o.
Przasnyska 6B (klatka "A", 3 piętro)
01-756 Warszawa

Powrót na górę strony